sort-icon مرتب‌سازی براساس:

پیشنهادی

بیشترین کیفیت

مناسب‌ترین قیمت

sort-icon

حذف فیلتر ها

farmer-icon

روشنک رسولی

farmer image
location-icon

لوشان

farmer-icon

روشنک رسولی

farmer image
location-icon

لوشان

farmer-icon

روشنک رسولی

farmer image
location-icon

لوشان

خرید روغن زیتون

"خرید اینترنتی روغن زیتون درجه یک و باکیفیت". روغن زیتون های باغداران ما، از بهترین ارقام زیتون تهیه شده. اصالت و کیفیت این روغن زیتون، توسط تیم کنترل کیفیت کشمون کنترل و در آزمایشگاه بررسی می‌شه. 

فروش انواع روغن زیتون

درخت زیتون انواع و گونه‌های مختلف و زیتون ارقام متفاوتی داره. از بعضی از گونه‌ها برای تولید روغن زیتون و از بعضی دیگه برای زیتون شور و کنسرو زیتون استفاده می‌شه. البته بعضی رقم‌ها هم برای روغن و هم کنسرو زیتون از اون‌ها استفاده می‌کنن. به‌طور کلی از زیتون سبز برای تهیه کنسرو شور استفاده می‌کنن و تا یه حدی که زیتون برسه و رنگش تیره‌تر بشه، برای گفتن روغن ازش استفاده می‌کنن. 

قیمت روغن زیتون اصل

روغن زیتون براساس رقم زیتون و کیفیت با همفکری متخصصان قیمت‌گذاری می‌شه. دسته‌هایی مثل روغن زیتون کریستال، بکر، لامپانت، تصفیه شده بدون بو و روغن زیتون فرابکر از انواع روغن زیتون هستن. روغن فرابکر بیشترین کیفیت رو داره.
یکی از عوامل تاثیرگذار در کیفیت روغن زیتون، تازه بودن روغن زیتونه. امروزه برای تشخیص کیفیت روغن زیتون هم از روش ارزیابی حسی - چشایی و هم از روش‌های آزمایشگاهی  تخصصی استفاده می‌شه.

خرید روغن زیتون فرابکر از سامانه کشمون

روغن زیتون فرابکر با توجه و ارزیابی دقیق آزمایشگاهی ارائه می‌شه . چون نوع فرابکر، بهترین درجه کیفی روغن زیتونه. کشاورز برای تولید روغن زیتون کشمون به تازه بودن و فاصله بین کاشت تا فراوری و تولید روغن زیتون توجه می‌کنه و ما تمام تلاشمون رو می‌کنیم تا روغن زیتون تازه به دست مصرف کننده برسه.

قیمت روغن زیتون فرابکرسایت کشمون

قیمت روغن زیتون فرابکر براساس کیفیت آن برای فروش روی سایت کشمون تعیین می‌شود.

فروش روغن زیتون کشاورزهای کشمون به صورت عمده یا حضوری

برای "خرید عمده روغن زیتون"  می‌تونین با تلفن پشتیبانی ما در تماس باشین.

09158674001

بستن
whatsapp