sort-icon مرتب‌سازی براساس:

پیشنهادی

مناسب‌ترین قیمت

sort-icon

حذف فیلتر ها

در حال حاضر محصول مورد نظر به دلیل تمام شدن فصلش تمام شده است درخواست خود را ثبت کنید تا در زمان موجود شدن کالا به شما اطلاع بدهیم

farmer-icon

ناتسوکی هیرایاما

farmer image
location-icon

توکیو ژاپن

چای ماچا

product packing

خرید چای ماچا

ماچا یک نوع چای سبز پودریه. از چند صد سال پیش تو کشورهای آسیایی برای درمان برخی بیماری‌ها، حفاظت از بدن و نیروبخشی استفاده می‌شده. چای ماچا از جمله نوشیدنی‌های پرطرفدار نو چین و آسیا ست.

برای تهیه ماچا، برگ‌های همان درختی که برای چای سبز معمولی کاربرد داره، استفاده می‌شi. با این حال، ۲۰ تا ۳۰ روز قبل از اینکه برگ‌ها رو از گیاه بچینن، سایبان‌های بزرگی رو بر روی این گیاه قرار می‌دن تا نور خورشید بهشون نتابه. این کار باعث می‌شه برگ‌ها سبزتر و ترکیبات موجود در برگ‌ها غنی تر شه.

 مطالعات نشون داده که مصرف ماچا می‌تونه به کاهش خطر بروز بیماری‌های قلبی، کاهش قند خون، تقویت سیستم ایمنی بدن، کاهش استرس و افزایش تمرکز و توجه کمک کنه. همچنین، مصرف ماچا به عنوان یک منبع غنی از آنتی‌اکسیدان‌ها شناخته شده.

چجوری چای ماچا درست کنیم؟

برای تهیه چای ماچا، بهتره از آب ۷۵-۸۰ درجه سانتی‌گراد استفاده کنین. در ظرف مناسب، یک قاشق چای خوری پودر ماچا را با دو قاشق غذاخوری آب داغ مخلوط کنین. سپس با استفاده از همزن دستی یا همزن مخصوص ماچا (ویسک)، اون رو به صورت حلقوی و با حرکات دائره‌ای و حرکاتی به شکل m به خوبی هم بزنید تا پودر ماچا کاملاً در آب حل شه و کف کنه. بعد به دلخواه میتونین بهش شیر و عسل اضافه کنین و با یخ یا گرم نوش جان کنین.

بستن
whatsapp