این جعبه این‌جاست که یادآور همین عاشقی اصیل و باکیفیت باشد

دوست داشتیم که در این روزهایی که فاصله‌هایمان بیشتر شده و کنار هم بودن‌هایمان کمتر، یادمان بماند که در گوشه‌ خاطراتمان نباید عطر و رنگ روزهای خوش را فراموش کنیم.

خرید جعبه هدیه وطن

جعبه هدیه وطن

 

عشق و عاشقی‌های قدیمی، قوی بودند و با اصالت. از رساندن کاسه شله زرد نذری و عطر زعفرانی که تمام کوچه را برمی‌داشت شروع می‌شدند و به چای‌های دو نفره که یکی باید با عشق و سر فرصت برای دیگری دم می‌کرد می‌رسیدند. عشق‌های قدیمی، رنگشان مثل همین زعفران روح را جلا می‌داد و عطرشان مثل همین چای، سرسختی های زندگی را از یاد می‌برد.

این جعبه این‌جاست که یادآور همین عاشقی اصیل و باکیفیت باشد. تا یادمان بیندازد برای دوستی‌هایمان زمان صرف کنیم تا دم بکشند و برای رنگ‌ دادن به آن‌ها زحمت بیشتری بکشیم.

دوست داشتیم که در این روزهایی که فاصله‌هایمان بیشتر شده و کنار هم بودن‌هایمان کمتر، یادمان بماند که در گوشه‌ خاطراتمان نباید عطر و رنگ روزهای خوش را فراموش کنیم. برای همین بهترین چای و بهترین زعفران را با نظارت و مستقیما از دست کشاورز، به دست تو رساندیم تا این عشق را تکثیر کنیم. به یاد روزهای خوش و عمیق و اصیل عاشقی.

 

جعبه وطن شامل:

دو عدد شیشه عسل صد در صد طبیعی وزن خالص هر شیشه سیصد گرم عسل طبیعی

یک مثقال سرگل اعلا

یک شیشه آویشن

یک شیشه گل محمدی

چای دست ساز در کیسه پنبه ای دست باف

عروسک دست ساز تاجمیر

 

 

 

دو عدد شیشه عسل صد در صد طبیعی وزن خالص هر شیشه سیصد گرم عسل طبیعی یک مثقال سرگل اعلا یک شیشه آویشن یک شیشه گل محمدی چای دست ساز در کیسه پنبه ای دست باف عروسک دست ساز تاجمیر

ابعاد این جعبه: 11*13*26

وزن این جعبه: 650 گرم

خرید جعبه هدیه وطن

فهرست محتویات جعبه هدیه وطن

.

همین الان سفارشتو ثبت کن

برای سفارش و یا درخواست مشاوره شرکتی، شماره موبایل خود را وارد نمایید:

whatsapp